понеділок, 4 березня 2019 р.

Who is Dr. Seuss?

У суботу, 2 березня 2019 року у Сполучених Штатах Америки відзначали пам’ятну дату – 115 років з Дня Народження відомого мультиплікатора, американського письменника дитячої літератури Теодора Сьюза Гейзела, відомого під ім’ям Доктора С’юза. Він знаний на весь світ своїми веселими книжками для дітей («Green Eggs and Ham», «Hop on Pop», «Fox in Socks») та екранізаціями книжок («How Grinch stole Christmas», «Lorax», «The Cat in the Hat» тощо). 
У неділю, 3 березня Інформаційний центр «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» провів захід для учасників English Club for kids, присвячений цьому автору. «Who is Dr. Seuss?» - під таким гаслом відбулося засідання англійського клубу, на яке завітали 13 дітей. 
Учасники заходу дізналися про життя Доктора Сьюза, згадали найвідоміших його героїв, ознайомилися більш детально з книжкою «One Fish, Two Fish, Red Fish, Blue Fish», читаючи та повторюючи слова, відповідаючи на питання та виконуючи завдання («Match the Оpposites», «Find the Rhymes»  тощо). 
На завершення дітям було запропоновано творче завдання – зробити «Dr. Seuss’s Fishing Bowl», яке їм дуже сподобалося. Діти самі розмальовували та вирізали рибок, та «заповнювали» ними мальований акваріум. 
Засідання пройшло у веселій святковій атмосфері. Чекаємо всіх бажаючих на наступному засіданні English Club for kids 17 березня на святкуванні Дня Святого Патріка.

Немає коментарів:

Дописати коментар