понеділок, 4 червня 2018 р.

International Children's Day


Головне свято, яке щорічно відзначається на початку літа 1 червня - це Міжнародний день дітей або День захисту дітей. Він був створений в 1949 році у Франції. Заходи в цей день спрямовані на привернення уваги людства до проблем дітей, їх здоров'я, життя і забезпечення щасливого дитинства. Учасниками заходу,  присвяченому Дню захисту дітей, що проходив  1 червня у центрі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів», стали учні зі шкіл №24, №36 та №57, які зараз відвідують літні шкільні табори.Працівники центру разом із дітьми обговорювали доволі серйозні теми, такі як Childrens Rights (Права дітей) та Childrens Safety (Безпека дітей). Всі з уважністю слухали, задавали питання та висловлювали свої думки. Учні дізналися, що у Сполучених Штатах на початку червня проходить The Wear Orange campaign (акція Вдягни оранжевий) і з якою метою  проводиться ця кампанія. 
Ну і як же без ігор! Цього разу обрали гру «Безпечне літо» та згадали, як поводити себе під час літніх канікул, щоб не потрапити у небезпечні ситуації.
Отже, можна сказати, що захід пройшов в атмосфері дружби та дитячої безпосередності, а також був корисним для наших відвідувачів.

Немає коментарів:

Дописати коментар