понеділок, 21 травня 2018 р.

Summer is coming!


20 травня сектор документів іноземними мовами зібрав учасників English club на заключне засідання у цьому навчальному році. Цього разу працівники інформаційного цетру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» обрали тему «Summer is coming» у зв’язку із майбутнім приходом літньої пори відпочинку та розваг. 


Клубівці мали змогу поринути у свої минулорічні спогади та згадати найцікавіші історії, які з ними трапились минулого літа. Це виявилося для деяких учасників справжнім випробуванням, адже довелося розповідати англійською мовою та згадувати при цьому необхібні «неправильні дієслова» англійської мови. Але учасники кожної з вікових груп дуже вправно впоралися з цією задачею.


Виконуючи різноманітні завдання на швидкість та кмітливість, учасники повторили слова з теми «Weather». Також корисно було пригадати назви літнього одягу, який знадобиться майбутнім відпочивальникам. І звісно ж, як і в усіх кемпах, ми вигадували свої кумедні історії та ділилися топ-10 планами на літо. Бажаємо усім учасникам English сlub здійснення їхніх планів та чекаємо цікавих розповідей у вересні.  


Немає коментарів:

Дописати коментар