понеділок, 13 серпня 2018 р.

Various countries, various records

10 серпня у секторі документів іноземними мовами відбулася чергова зустріч учасників програми літніх читань, яка цього літа має назву "We are the Champions". 
Як відомо, усі завжди полюбляють дізнаватися щось нове, особливо, коли це є найвидатнішим. Продовжуючи тему світових рекордів, цього разу темою зустрічі стали рекордсмени серед країн. Читачі дізналися факти про різні рекорди країн світу та загалом планети Земля. Діти із цікавістю переглянули презентацію з яскравими фото та дізналися, яке місце є найспекотнішим на Землі, а яке - найхолоднішим; згадали про найвищу гору та найглибшу западину на планеті; в якому місті проживає найбільша кількість людей та їх домашніх улюбленців, а також багато інших цікавинок.

Потім учасники зустрічі перевіряли власні знання з країнознавства, взявши участь у вікторині "Various countries, various records" та проявили себе справжніми знавцями. 

Cьогоднішня зустріч пройшла у дружній атмосфері. Діти охоче сприймали нову інформацію, були щирими та відкритими. Очікуємо наших розумників наступного тижня у п'ятницю на черговій зустрічі. Немає коментарів:

Дописати коментар