неділя, 30 вересня 2018 р.

Сhoosing a career

30 вересня 2018 року до інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» Херсонської обласної бібліотеки для дітей завітало більше десятка учасників English Club на чергову зустріч.
У Всеукраїнський день бібліотек працівники сектору документів іноземними мовами підготували для усіх присутніх актуальну тему: «What I will be when I grow up?» («Ким я буду, коли виросту?»). На початку зустрічі діти ознайомилися з лексикою з теми «Professions and Jobs» на англійській мові,  які є актуальними сьогодні; висловили свої думки, стосовно їхньої мрії про майбутню професію; пограли у різноманітні ігри Guess who?», «Pantomimes», «Who am I»), та звісно ж, виконали завдання, яке потребувало навичок аудіювання, адже переглянувши відео діти повинні були вставити пропущені слова.

На останок бібліотекарі підготували маленьку вікторину англійською мовою, щоб перевірити у всіх присутніх засвоєний матеріал.
Можна сказати, що сьогоднішня зустріч пройшла дуже жваво та цікаво, адже кожен мав змогу уявити себе у тій чи іншій професії.

Чекаємо всіх бажаючих приєднуватися до розмовного клубу English Club, тому що чим більше людей – тим більше думок

Немає коментарів:

Дописати коментар