пʼятниця, 18 серпня 2017 р.

Бібліотечний фініш ЛіСенят

18 серпня, у інформаційному центрі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» підійшли до свого завершення літературно-спортивні змагання бібліотечних ЛіСенят. Юні читачі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки пройшли цікавий, повчальний та розвиваючий шлях пізнання світового спорту та літератури. 
За цей період, хлопці та дівчата дізнались багато нового про різноманітні види спорту, про історію їх створення та розвиток, про висвітлення здорового способу життя у книгах та відношення до нього у різних країнах світу. І звичайно ж, не можна оминути увагою те, що ресурси центру дали можливість усім учасникам випробувати свої практичні спортивні навички, Х-вох це не лише ігри, це неймовірно захоплююче поєднання розвитку та розваг, перевірка знань англійської мови та випробування себе у командній грі, це поєднання віртуальних та стаціонарних змагань. Сучасна бібліотека – сучасний підхід до дітей. 
Не хочеться акцентувати увагу лише на переможцях, адже за час літніх змагань, кожен для себе став переможцем, отримав нові знання, перевірив себе на міцність та витривалість, а найголовніше – знайшов нових товаришів. Не важливо, що спочатку маленькі читачі книгозбірні були супротивниками, це бібліотечне літо відкрило для них нові шляхи до дружби. Наш інформаційний центр щоразу створює невеличке диво – об’єднує усіх маленьких майбутніх лідерів.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар