четвер, 25 серпня 2016 р.

Вибір року - 2016 – реалізовано!Придбавши на Ярмарку інноваційних ідей «БібліоКре@тив-2016» ідею ЦБС для дітей м.Ізмаїла «TOP-5 English books або Парад віртуальних вікторин «Літературний Альбіон»» працівники сектору літератури іноземними мовами Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки реалізували цю ідею.
Метою проведення віртуальних вікторин було ознайомлення дітей з найкращими творами англійської дитячої літератури.

25 серпня читачі бібліотеки прийняли активну участь у заході. Вони відповідали на питання вікторини за такими відомими казками, як «Аліса в країні див», «Вінні-Пух», «Мандри Гуллівера», «Книга Джунглів» та «Мері Поппінс». За правильні відповіді діти отримували фішки, щоб визначити найактивнішого та обізнаного читача.
Діти чудово впоралися з завданнями, а з особливим ентузіазмом відповідали на питання про Алісу та Мері Поппінс. Читачі розповіли, що цих героїв вони дуже полюбляють та неодноразово перечитували ці казки. 
Бібліотекарі сектору літератури іноземними мовами познайомили дітей з героями відомих англійських казок, заохотили їх до читання та користування книжкового фонду сектору.
Захід видався яскравим та насиченим позитивними емоціями!

Немає коментарів:

Дописати коментар