середа, 2 вересня 2015 р.

У майбутнє - з патріотизмом і знанням іноземних мов

1 вересня сектор документів іноземними мовами Херсонської обласної бібліотеки ім. Дніпрової Чайки вирушив до школи №11, щоб урочистого дня розказати учням про будні та свята особливої спільноти, яку сміливо можна назвати гордістю нашої країни. 
Школярі довідалися чимало цікавого про Пласт, який є українською скаутською організацією з відділами по цілому світі. Його осередки існують і в Сполучених Штатах Америки, зокрема, особливо чисельними є Пластові станиці Нью-Йорка, Чикаго, Філадельфії, Бостона та Вашингтона. Загальна кількість пластунів у США становить близько 1 тисячі. Американські пластуни підтримують контакти із українськими пластунами, відвідують світові пластові зустрічі – Джемборі та ювілейні міжкрайові пластові зустрічі (ЮМПЗ). Популярність цієї організації у США робить інформацію про неї особливо актуальною для учасників програми «Вікно в Америку для майбутніх лідерів», яку реалізує Херсонська обласна бібліотека ім. Дніпрової Чайки.

Слухаючи розповідь про історію Пласту, про сучасні закони і правила організації, про сповнене любові до України життя юних пластунів не можна не загорітися бажанням приєднатися до цього патріотичного угрупування. Загартованість, сміливість, колоритність пластунів надихають, мотивують, заохочують до активності, рішучості, наполегливості й цілеспрямованості! Відчувалося, що учні з особливим трепетом та інтересом сприйняли почуте.
На завершення першої частини зустрічі школярам запропонували продемонструвати свої знання з історії, географії та культури України, щоби ще раз переконатися, що українцям є чим пишатися, що шанувати й кого наслідувати!
Друга частина була спрямована на ознайомлення учнів з діяльністю сектору документів іноземними мовами: проанонсовано роботу англійського клубу, в якому всі охочі можуть удосконалювати вивчення мови у формі пізнавально-розважальних заходів; продемонстровано напрочуд цікаву гру для ерудитів «50-зірковий ігроленд», розроблену працівниками центру Window on America for future leaders. 
Цього ж дня керівник центру Window on America for future leaders у телевізійній програмі «Ранок на Скіфії» поділилася з глядачами інформацією про цікавинки центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів»: у його фонді  є не лише унікальні книжкові видання, а й сучасні планшети з програмами для вивчення іноземних мов, а також таке диво прогресу, як X-box, за допомогою якого процес засвоєння мов перетворюється на захопливу гру. Сектор документів іноземними мовами забезпечує діяльність клубів англійської, польської на німецької мов, які дбають про розвиток лінгвістичних умінь у незвичайній формі й урізноманітнюють дозвілля учнів. Тож ті, кому вдалося переглянути програму, впевнилися, що сучасна бібліотека – це не лише багата книгозбірня, але й прогресивний осередок культури, який уповні відповідає  високим інтелектуальним потребам сьогодення.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар