вівторок, 16 червня 2015 р.

Завершення періоду літніх таборів у WOA

Перша половина червня видалася дуже насиченою, навіть не завжди вистачало часу викладати інформаційні звіти! Річ у тому, що кожного дня до нас приходили учні із багатьох шкіл міста Херсона та області - учасники літніх шкільних таборів. Початок канікул подарував відвідувачам бібліотеки яскравий пізнавальний відпочинок. Знайомство з цікавинками сектору документів іноземними мовами залишило по собі колоритний букет приємних емоцій.
Школярі отримали змогу впевнитися в тому, що навчальний рік був плідним та успішним, коли виконували завдання вікторин, відгадували загадки, дивилися відеофрагменти, грали в інтерактивні ігри. Усі зрозуміли, що літо з бібліотекою – запорука вдалого відпочинку!
На середині червня працівники Інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» нарешті перевели подих та підрахували, що протягом цих двох досить навантажених тижнів у заходах Центру взяли участь більше ніж 500 школярів!
Але на цьому наша активна праця не зупиняється. Завтра ще чекаємо на мовний табір, а в п’ятницю запрошуємо усіх бажаючих у першу віртуально-краєзнавчу мандрівку Сполученими Штатами Америки, - за програмою літніх читань.


Немає коментарів:

Дописати коментар